top of page

Didžiausios
VR ARENOS Lietuvoje!

Upon arrival, a huge, even 400 sq. m. m. a space dedicated only to your company's celebration. A birthday, team building, gathering of friends or even a class meeting will be unforgettable! 
 

IMG_6636.jpg

Ready to party! 

Pramogoje gali dalyvauti nuo 2 iki 30+ asmenų. Į apsilankymo sumą įskaičiuota privatus žaidimas ir visos salės nuoma - Jūs mokate tik už rezervuotą laiką ir jokių papildomų mokesčių! Skaičiuokite smagias akimirkas, o ne svečius!

 

"STANDARD" ar "DOUBLE"​ žaidimo konfigūracija?

  • STANDARD žaidimo konfigūracijoje žaidimas vyksta per visą arenos plotą ir vienu metu aikštelėje žaidžia 6 žaidėjai, t.y. 3 prieš 3. Ši žaidimo versiją yra žaidžiama visose arenose, užsakius bet kokios trukmės apsilankymą.

  • DOUBLE konfigūraciją galima užsakyti išskirtinai tik VR ARENA PRO (Tarandės g. 34a, Vilniuje) - tai įspūdingas reginys, kai vienu metu visoje salėje žaidžia net 12 žaidėjų. 600 kv.m. areną padalinama į dvi aikšteles ir žaidimą veda du vedėjai. 

Ready to party! 

Moderniausia ir didžiausia VR ARENA visoje Lietuvoje! Visa tai, ką rasite VR ARENA Vilnius - perkelėme į PRO lygį! 

  • Milžiniška - net 600 kv.m. privati erdvė su profesionaliu apšvietimu, ir surround garso sistema.

  • PRO arenoje žaisite su naujausiais "Meta Quest 3" akiniais.

  • Žaidimą ekrane ir gyvai galėsite stebėti patogiai įsitaisę ant sofų arba laisvalaikio zonoje, kur rasite stalus ir kėdes net 30 svečių.

VR ARENA VILNIUS

Subačiaus g. 64, Vilnius

Tai ne tik pirmoji VR ARENA Lietuvoje - tai vieta, kur 2019 m. gimė ir susiformavo šios unikalios pramogos formatas:

 

  • Vedėjas, kuris praves aktyvų ir azartišką žaidimą didelėje 400 kv.m. arenoje!

  • Garsi muzika ir televizorius žaidimo stebėjimui!

  • 3 stalai užkandžiams ir gėrimams paruošti Jūsų šventei!

  • Patogi lokacija Vilniaus miesto centre ir nemokamas parkingas!

IMG_7341.jpg

Reserve in Vilnius!

Kaip mus rasti?

VR ARENA VILNIUS

Subačiaus g. 64, Vilnius

1. Navigacijoje įveskite "VR ARENA Vilnius" https://goo.gl/maps/yjRZE8pYFyw7PzCV8 2. Navigacija atves iki vartų kurie bus uždaryti 3. Skambinkite 860011121 ir vartus atidarysime 4. Važiuokite per vartus tiesiai, tuomet dešiniau ir pamatysite "VR ARENA". Šis video parodo tiksliai: https://youtu.be/sLLunzJtKz8

​1. Navigacijoje įveskite "VR ARENA Vilnius PRO" https://goo.gl/maps/X9dWvUMLm9keSVRN9 2. Navigacija atves iki automobilio aikštelės 3. Ieškokite mėlynos arba rožinės "VR ARENA" vėliavos 4. Užeikite į vidų ir eidami tiesiai rasite mus! (SVARBU: piko metu prie nusukimo į Tarandę susidaro kamštis)

bottom of page