top of page

Įtraukianti edukacija

Edukacijos metu norima supažindinti mokinius su vienu iš labiausiai Lietuvos istorijoje aptariamų 1944-1953-ųjų, – okupacijos, trėmimų ir partizanų sukilimo metų. Naudojantis naujausiomis VR technologijomis patys savo kailiu mokiniai patirs kaip naktį sunku orientuotis tamsoje. Kaip svarbu partizanams gerai paslėpti bunkerį ir koks gyvenimas virė po žeme.

Atrask drauge

Virtualioje erdvėje kaip viena komanda turės atlikti užduotis, kad išsiaikintų partizaninio gyvenimo paslaptis. Dalyviai sužinos, kaip svarbu kovoti dėl Lietuvos laisvės ir kad tai yra visų svarbiausia. Virtualios edukacijos metu norima, kad mokiniai įsijaustų į partizanų vaidmenį, išgirstų partizanų pasakojimus apie jų svarbą Lietuvai, pamatytų šių žmonių gyvenimą slapstantis bunkeriuose ir patys pabandytų neįkliūti okupantams. 

Rezervuokite Vilniuje

Šiuo metu nėra ką užsakyti. Netrukus vėl patikrinkite.

Mokytojoms

Atveskite savo klasę į unikalią pamoką virtualios realybės arenoje! Leiskite mokiniams savo kailiu pajusti ką reiškė būti Partizanu! Ir už viską atsiskaitykite su "Kultūros pasas". Daugiau info rasite paspaudę nuorodą žemiau.

bottom of page